DÜĞÜN – DAVET

Düğün - Nişan Organizasyonları

1960 yılından beri "evet"…

Doğanın büyüsünü yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturup hayalinizdeki kır düğününü Bahar Country’de beraber gerçekleştiriyoruz.

Sizin için önemli olan bizim için de önemli. Size özel farklı planlama seçenekleri, özel tasarlanmış menüsüyle bütçenize uygun kusursuz düğün için İstanbul’un merkezinde doğa ile iç içe tek mekan: Bahar Country. Profesyonel ekibi, uzman aşçıları ve organizasyonda kusursuzluk ilkesiyle modern kır düğün anlayışını sizlere sunuyor. Alışılagelmiş düğün anlayışından uzakta orijinal ve kaliteli bir düğün için Bahar Country dünyadaki tüm trendleri takip ederek size farklı tasarım ve organizasyon seçeneklerini tercihinize göre hazırlıyor.

Bahar Country düğün davetli sayınıza ve ambiyans tercihinize göre üç ayrı düğün bahçesinde 100 kişiden 2000 kişiye kadar yemekli düğünler gerçekleştiriyor.

Nikah Törenleri

Sade ve samimi bir törenle yakın dostlarınız ve sevdiklerinizle ormanın içinde temiz hava ve eşsiz bir atmosferde bütçenize uygun bir şekilde düğün töreninizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yemyeşil düğün bahçelerinden tercih ettiğiniz birinde, sizin zevkinize göre tüm ayrıntıları özel olarak tasarlanmışnikah kokteylinizi hafta içi saat 11.00’den 21.00’e kadar ikişer saatlik süreler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Aşk ile yeşili tek mekanda buluşturan Bahar Country’de ayrıca canlı orkestra ile de nikahınızı daha da güzelleştirebilirsiniz.

After Party seçeneği ile bu mutlu günü geç saatlere kadar devam ettirebilirsiniz.

Masa üzerlerine konumlandırılan şık tentelerle düğünlerin korkulu rüyası olan yağmuru engelleyebilir, mutluluğunuzun bölünmesine izin vermezsiniz.

 

Fotoğraf
Galerisi

page3-img1

Düğün-Davet Fotoğrafları

Bahar Country Düğün - Davet etkinliklerinden kesitler görmek için fotoğraf albümümüzü inceleyebilirsiniz.

KIR DÜĞÜNÜ MÜ PLANLIYORSUNUZ?

Şehrin gürültüsünden ve kirliliğinden uzak doğanın içinde muhteşem bir etkinlik için bizi aramadan karar vermeyin